ربات پیام ناشناس Tell4Me تلگرام | مسترگروپ

دانلود قالب وردپرس , پروژه افتر افکت و ...

ربات پیام ناشناس Tell4Me تلگرام

مدیریت ژانویه 6, 2018 6,248 ربات های تلگرام , نمونه کار , وبلاگ

با ” برای من بگو ” آشنا شوید؛ رباتی که امکان پیام رسانی ناشناس را در تلگرام فراهم می کند.

 

هیچ انسانی کامل، بی عیب و عاری از اشتباه نیست. همه ما در اخلاق و رفتار، شیوه زندگی و انجام وظایف کاری نقص هایی داریم که شاید خودمان متوجه شان نباشیم و همین موضوع بتواند مایه رنجش اعضای خانواده و دوستان و اطرافیان ما بشود. نکته بدتر اینجاست که همین دور و اطرافیان ممکن است به دلایلی مثل حفظ حرمت و ترس از مشاجره و یا به هم خوردن رابطه، از گفتن این موضوع به ما بپرهیزند و «تحمل» را به «انتقاد» ترجیح دهند.

خوب شاید همه دوست داشته باشند ، از پیشنهادات و انتقادات بقیه دوستان یا آشنایان خود مطلع شوند و یکی از ربات های ساخته شده توسط تیم مسترگروپ ، همین ربات حرفه ای می باشد که با امکانات و خدمات رایگان ، در اختیار عموم قرار داده شده است و یکی از نمونه کار های ما محسوب میگردد.

 

این ربات در سرور اختصاصی فراهم گردیده و شما هم میتوانید با ورود به لینک زیر و عضویت در ربات ، لینک پیام ناشناس خود را دریافت کنید و از دوستانتون بخواهید انتقادات و پیشنهادات خود را به صورت غیر مستقیم و ناشناس به شما اطلاع بدهند :

 

 

 

https://t.me/Tell4Me_bot


مدیریتمجموعه مسترگروپ با هدف جلب رضایت مشتری از سال 1389 شروع به فعالیت نموده است و امیدواریم بتوانیم خدمات مورد نیاز شما رو تامین کنیم.
راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال تلگرام مسترگروپ

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسیدتاکنون 424069 نفر در مسترگروپـــــ ثبت نام کرده اند !

ثبت نام در مسترگروپ